Emektar emeklilerimizin emekliler haftasını yürekten tebrik ediyorum

            Hayatlarında kuvvet ve kudretlerinin en yüksek olduğu, en verimli ve en dinamik dönemlerini millet ve memlekete hizmet ederek geçiren emektar emeklilerimizin emekliler haftasını yürekten tebrik ediyorum.

            Emeklilerimiz, hayatları boyunca edindikleri tecrübeleriyle, bilgi ve birikimleriyle her zaman danışılacak, istifade edilecek, rehberliklerine başvurulacak olan ve manevi desteklerine hep ihtiyaç duyduğumuz çok kıymetli varlığımızdır. Çalışma hayatlarında emek veren, katma değer üreten insanlarımızın emeklilik hayatlarını esenlik içinde mutlu ve huzurlu bir şekilde sürdürmeleri en büyük dileğimizdir. Ayrıca emeklilerimize en iyi hayat şartlarının sağlanması, yüksek bir refah seviyesine sahip olabilmeleri sosyal bir devlet olmanın gereğidir. Bu itibarla AK Parti hükümetleri döneminde sosyal devlet anlayışıyla izlenen politikalar, yapılan düzenlemeler ve hayata geçirilen hizmetlerle emeklilerimizin imkân ve şartları daha iyi seviyelere taşınmıştır. Bundan böylede emeklilerimizin hayat standartlarının yükseltilmesine dair çalışmalarımız devam edecektir. Batman’da da emeklilerimizin hep yanında olduk ve gerekli desteklerde bulunduk. Emeklilerimizin yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz.

 

            Bu vesileyle, ilimizdeki ve tüm Türkiye’deki emeklilerimizin emeklilik hayatlarının sağlık ve huzur içinde sürdürmelerini Cenab-ı Allah’tan (CC) temenni ediyor, emekliler haftasını can-ı gönülden tebrik ediyorum. Selam ve saygılarımla.

 

 

Ataullah HAMİDİ

Batman Milletvekili