İlkeli ve tarafsız bir anlayışla görev yapan gazetecilerimizin Gazeteciler Bayramını yürekten kutluyorum

İlkeli ve tarafsız bir anlayışla görev yapan gazetecilerimizin Gazeteciler Bayramını yürekten kutluyorum. Gazeteciler Bayramının daha anlamlı olabilmesi için, gazetecilerimizin her zaman yanında olmalı, özgür ve rahat çalışma imkânına kavuşabilmeleri için destekte bulunmalıyız.

 

Emektar gazetecilerimiz, halkımızın haber alma hakkından en iyi şekilde faydalanmaları için çok önemli bir işlevi yerine getirmektedirler. Halkımızın gözü, kulağı ve sesi olma hassasiyetiyle görev yapan gazetecilerimiz, özellikle yerelde ilimizin gelişmesi ve daha iyi bir seviyeye ulaşması için özveriyle çalışmaktadırlar. Yönetenlerle yönetilenler arasında da önemli bir role sahip olan gazetecilerimiz, toplumun talep ve duyarlılıklarını dile getirmeleri açısından demokratik kültürün yerleşmesi ve gelişmesine katkı yapmaktadırlar.

 

            Barışın ve kardeşliğin yerleşmesi ve güçlenmesi yönüyle çok kıymetli bir görev ifa eden fedakâr gazetecilerimizin hep yanında ve destekçileri olmaya devam edeceğim. Bu itibarla toplumumuza çok yönlü fayda sağlayan kıymetli gazetecilerimizin Gazeteciler Bayramını tekrar tebrik ediyor, sağlıklı, başarılı ve huzurlu bir iş hayatı diliyorum. Selam, sevgi ve saygılarımla.

 

 

Ataullah HAMİDİ

Batman Milletvekili