O Ses Türkiye Finalinde Batmanlı genç kardeşimiz Emre SERTKAYA’nın 2016 şampiyonu olması bizleri mutlu etti

             O Ses Türkiye Finalinde Batmanlı genç kardeşimiz Emre SERTKAYA’nın 2016 şampiyonu olması bizleri mutlu etmiştir. Elde ettiği bu güzel başarı ile diğer genç kardeşlerimize de örnek olan Emre kardeşimizi tebrik ve takdir ediyoruz. Ayrıca güzel sesiyle Batman’ın sesi olup ilimizin güzel bir şekilde tanıtımına vesile olduğu için de kendisine teşekkür ediyorum.

 

            Yarışmanın başından itibaren heyecanla takip ettiğimiz Emre SERTKAYA kardeşimizin başarısı için hep teşvikte bulunduk ve gerekli desteği vererek sahip çıktık. Moral ve motivasyonunun yükselmesi yönünde çaba sarf ettik. Batmanlı hemşeriler olarak Emre SERTKAYA kardeşimizin başarısı için kenetlendik. Neticede finalde gelen şampiyonluk başarısı ile de hep birlikte sevindik.

 

Her türlü kötü etkilerden muhafaza etmek ve enerjilerini böylesi güzel etkinliklerde sarf etmelerini sağlamak için bütün genç kardeşlerimize sahip çıkmaya, onların yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz. Ayrıca şehrimizin cevheri olan genç kardeşlerimiz için ilimizde yeni imkânlar sağlamaya dönük çalışmalarımız da devam etmektedir.

 

Emre SERTKAYA kardeşimizi tekrar tebrik ediyor, bundan sonraki yaşamında da bizleri mutlu edecek, sevindirecek üstün başarılar diliyorum.

 

 

Ataullah HAMİDİ

Batman Milletvekili