Petrol Spor Kulübüne Sağlanan 1 Milyon TL Ödenek Hayırlı Olsun

              Bilindiği gibi Batman için çok önemli bir yeri olan Petrol Spor Kulübünün varlığını sürdürebilmesi için bugüne kadar sağlanan altyapı imkânlarının devam ettirilmesiyle ilgili olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı nezdindeki girişimlerimiz ve görüşmelerimiz olumlu sonuçlanmış ve Petrol Spor Kulübüne bu güne kadar sağlanan desteklerin devamı yönünde karar alınmıştı.

            TPAO tarafından Petrol Spor Kulübüne sağlanan altyapı imkânlarının devam ettirilmesi ile ilgili bu olumlu kararın ardından, nakdi yardım yapılması için de yaptığımız görüşmeler ve girişimler neticesinde 1 milyon TL ödenek sağlanacağına dair yönetim kurulu kararı çıkmıştır.

            Alınan bu ödenek kararı, Petrol Spor Kulübünün varlığını devam ettirebilmesi ve dolayısıyla da ülke sporu için gelecek vadeden genç sporcularımızın yetişmesi açısından önem arz etmektedir. Batman için gösterdiğimiz bütün bu gayretlerimizin olumlu sonuçlanması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Nakdi ödeneğin hayırlı ve başarılı çalışmalara vesile olması dileğiyle Petrol Spor Kulübüne ve genç sporcu kardeşlerime üstün başarılar diliyorum. Bu vesileyle bu değerli desteklerinden dolayı başta Sayın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, TPAO Genel Müdürü ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum.

 

Ataullah HAMİDİ

Batman Milletvekili